MLADINCI uvrščeni v četrtfinale

KADETI

STAREJŠI DEČKI

MALA odbojka

MINI odbojkarji


ČLANI 2. DOL 2017/18



Pokal Slovenije 2017/18


4.krog: 17.10.2017: PRO Volley : ŠD Braslovče 2:3 (25:21, 25:27, 16:25, 27:25, 09:15)

3.krog: 10.10.2017: Hoče III : ŠD Braslovče 0:3 (21:25, 19:25, 17:25)

Pokal Slovenije 2016/17


4.krog: 06.10.2016: ŠD Braslovče : SiPlayer Fram 0:3 (22:25, 22:25, 24:26)

3.krog: 03.10.2016: Maribor II : ŠD Braslovče 0:3 (13:25, 20:25, 22:25)

3.DOL vzhod 2015/16


18.krog: Radenci : ŠD Braslovče 3:0 (25:17, 29:27, 26:24)

17.krog: ŠD Braslovče : TAB Mežica 3:0 (25:23, 25:21, 25:6)

16.krog: Hoče mladi : ŠD Braslovče 0:3 (20:25, 15:25, 19:25)

15.krog: ŠD Braslovče : Mislinja 3:0 (25:18, 25:14, 25:15)

14.krog: Svolley Vuzenica : ŠD Braslovče 0:3 (14:25, 20:25, 16:25)

13.krog: ŠD Braslovče : Slovenska Bistrica 3:0 (25:12, 25:17, 25:22)

11.krog: ŠD Braslovče : Maribor II 2:3 (25:19,21:25,28:30,25:16,12:15)

10.krog: ŠD Braslovče : SIP Šempeter II 3:0 (25:22,25:19,25:21)

9.krog: ŠD Braslovče : Radenci 3:0 (26:24,25:21,25:19)

8.krog: TAB Mežica : ŠD Braslovče 0:3 (22:25, 16:25, 22:25)

7.krog: ŠD Braslovče : Hoče mladi 3:0 (25:13, 25:23, 25:13)

6.krog: Mislinja : ŠD Braslovče 0:3 (24:26, 20:25, 18:25)

5.krog: ŠD Braslovče : Svolley Vuzenica 3:0 (25:15, 25:19, 25:20)

4.krog: Slovenska Bistrica : ŠD Braslovče 0:3 (23:25, 21:25, 19:25)

2.krog: Maribor II : ŠD Braslovče 0:3 (17:25, 22:25, 23:25)

1.krog: SIP Šempeter II : ŠD Braslovče 3:1 (25:20, 25:16, 17:25, 25:20)


Pokal Slovenije 2015/16


3.krog: 03.10.2015: ŠD Braslovče : Črna 0:3 (17:25, 13:25, 17:25)

2.krog: 25.09.2015: Fužinar Metal mladi : ŠD Braslovče 0:3 (09:25, 20:25, 10:25)



3.DOL zahod 2014/15


18.krog: Črnuče ACH II : Braslovče 0:3 (16:25,24:26,25:27)

17.krog: Braslovče : VC Portorož 0:3 (18:25,18:25,22:25)

16.krog: Braslovče : Salonit Anhovo II 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)

15.krog: Astec Triglav II : Braslovče 1:3 (23:25, 25:19, 22:25, 22:25)

14.krog: Braslovče : Calcit Volleyball II 0:3 (19:25, 10:25, 14:25)

13.krog: MOK Kočevje : Braslovče 2:3 (23:25, 25:14, 25:12, 24:26, 13:15)

12.krog: Braslovče : Kostanjevica na Krki 3:0 (25:21, 26:24, 25:15)

11.krog: Ljubljana volley : Braslovče 1:3 (25:21,23:25,20:25,18:25)

10.krog: Braslovče : Žirovnica 3:0 (25:22,25:17,25:17)

9.krog: Braslovče : Črnuče ACH II 0:3 (19:25, 17:25, 22:25)

8.krog: VC Portorož : Braslovče 3:2 (25:23, 24:26, 20:25, 25:21, 15:10)

7.krog: Salonit Anhovo II : Braslovče 2:3 (13:25, 25:22, 25:23, 22:25, 16:18)

6.krog: Braslovče : Astec Triglav II 3:0 (25:21, 25:22, 25:15)

5.krog: Calcit Volleyball II : Braslovče 3:1 (25:21, 19:25, 25:17, 25:15)

4.krog: Braslovče : MOK Kočevje 3:2 (16:25, 25:18, 25:15, 24:26, 15:5)

3.krog: Kostanjevica na Krki : Braslovče 3:1 (25:14, 18:25, 28:26, 25:21)

2.krog: Braslovče : Ljubljana volley 1:3 (9:25, 24:26, 25:15, 31:33)

1.krog: Žirovnica : Braslovče 3:1 (18:25, 20:25, 25:22, 22:25)



Pokal Slovenije 2014/15


2.krog: 01.10.2014: Braslovče : Radenci 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)


3.DOL zahod 2013/14


18.krog: Salonit Anhovo II : Braslovče 1:3 (23:25, 25:18, 20:25, 14:25)

17.krog: Braslovče : Kostanjevica na Krki 3:1 (19:25, 25:22, 25:13, 26:24)

16.krog: Braslovče : Ljubljana volley 3:0 (25:22, 28:26, 25:20)

15.krog: Calcit Volleyball II : Braslovče 3:1 (25:23, 25:19, 18:25, 25:16)

14.krog: Braslovče : Santana Logatec 0:3 (16:25, 20:25, 20:25)

13.krog: Črnuče ACH II : Braslovče 0:3 (20:25, 20:25, 16:25)

12.krog: Braslovče : Astec Triglav II 1:3 (25:23, 26:28, 22:25, 19:25)

11.krog: SIP Šempeter : Braslovče 3:2 (23:25,25:19,23:25,28:26,15:12)

10.krog: Braslovče : Žirovnica Bled 3:0 (25:23, 25:12, 25:19)

9.krog: Braslovče : Salonit Anhovo II 3:0 (25:17, 25:23, 25:17)

8.krog: Kostanjevica na Krki : Braslovče 3:2 (22:25, 19:25, 25:19, 25:13, 17:15)

7.krog: Ljubljana volley : Braslovče 0:3 (17:25, 22:25, 21:25)

6.krog: Braslovče : Calcit Volleyball II 3:2 (25:23,21:25,15:25,29:27,15:10)

5.krog: Santana Logatec : Braslovče 3:0 (25:17, 26:24, 25:11)

4.krog: Braslovče : Črnuče ACH II 1:3 (18:25, 25:12, 17:25, 17:25)

3.krog: Astec Triglav II : Braslovče 3:1 (25:18, 22:25, 26:24, 25:22)

2.krog: Braslovče : SIP Šempeter II 1:3 (25:19, 23:25, 22:25, 18:25)

1.krog: Žirovnica Bled : Braslovče 1:3 (25:22, 20:25, 22:25, 22:25)

Pokal Slovenije 2013/14


2.krog: 18.09.2013: Braslovče : Turbina 3:0 (25:21, 25:17, 25:17)

3.krog: 25.09.2013: Braslovče : Lunos Maribor II 1:3 (25:18, 16:25, 24:26, 18:25)


Rezultati prejšnjih sezon v dvoranski odbojki


2016/17 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/10 2008/09 2007/08
MINI 6.mesto 3.mesto 12.mesto 4.mesto 4.mesto 9.mesto 16.-19.mesto
MALA 7. mesto 8. mesto 3. mesto 11.mesto 11.mesto 12.mesto 11.mesto 13.-14.mesto 17.-18.mesto
STAREJŠI DEČKI 7.mesto 7.mesto 7.mesto 23.-27.mesto 17.mesto 11.mesto 4.mesto 20.-24..mesto 23.-27-mesto
KADETI 11.mesto 12.mesto 22.-24.mesto 18.-20.mesto 12.mesto 10.mesto 13.-16.mesto 24.-28.mesto
MLADINCI 9.-12.mesto 9.-12.mesto 9.-12.mesto 5.-8.mesto 9.-12.mesto 17.-22.mesto 25.-28.mesto
ČLANI 11.mesto 2.DOL 1.mesto 3.DOL 5.mesto 3.DOL 5.mesto 3.DOL 6.mesto 3.DOL 12.mesto 2.DOL 8.mesto 2.DOL 1.mesto 3.DOL 6.mesto 3.DOL 8.mesto 3.DOL


Rezultati prejšnjih sezon v odbojki na mivki


2016/17 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2010/11
U13 1.mesto MAROVT LUKA 2.mesto KURENT/VRBOVŠEK 7.mesto MAROVT/VRBOVŠEK 2.mesto MATKO/PLANINŠEK 5.mesto MAGAŠIĆ/VODOVNIK 4.mesto FUŽIR/VODLAN 5.mesto MATKO/PLANINŠEK
U15 4.mesto MATKO/PLANINŠEK 6.mesto MAGAŠIĆ DONAJ 3.mesto FUŽIR URBAN 7.mesto MATKO/PLANINŠEK 3.mesto FUŽIR URBAN 4.mesto ROJNIK/STROJANŠEK
U17 2.mesto FUŽIR URBAN 5.mesto FUŽIR URBAN 5.mesto ROJNIK JAKOB
U19 7.mesto FUŽIR URBAN 3.mesto ROJNIK JAKOB
U21